0 533 737 37 31 info@rejuventestetik.com www.rejuventestetik.com
bolgesel

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama
Zayıflamak ve daha iyi daha sıkı bir görünüme sahip olmak hepimizin ortak isteği. Bu konuda yıllardır ne kitaplar yazıldı ne televizyon programları çekildi ne beslenme listeleri verildi. Sağlıklı ve fit yaşam her daim insanoğlunun merak ettiği, keşfetmeye çalıştığı, yeni yöntemler geliştirmeye çalıştığı bir alan. Daha iyi bir görünümde olmak herkesin ortak isteği. Daha sağlıklı bir vücut, daha genç bir görünüm için kendimize dikkat etmeye çalışıyoruz. Kimimiz spor salonlarında mesai tüketirken kimimiz bisikletleri ile yollarda, bazılarımız havuzda kulaç atıyor bazılarımız ise tempolu yürüyüşte. Masamızdan tatlılar kalktı, asitli içeceklerden uzaklaştık, bol yeşillik tüketiyoruz ve sağlıklı besleniyoruz. Fakat yine de yetmiyor. Neden?

Her şeyi yapmamıza rağmen bazı bölgesel yağlanmalardan kurtulamıyoruz. Bazen ne yaparsak yapalım karın bölgesinde yanlardaki yağları yok edemiyoruz?
Bu gibi durumlar metabolizma hızı ile yakından ilgili olmakla beraber genetik faktörler ve vücudumuzdaki birikim ile de ilgilidir. Bölgesel zayıflama için ameliyat olmak da istemiyorsanız sizlere özel ameliyatsız yöntemimiz ile bölgesel yağlarınızdan kurtularak hayallerinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.  Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemimiz son teknoloji ile yapılmakta, FDA onaylı tamamen güvenilir uygulamalardır. Uygulama sırasında herhangi bir ağrı hissedilmemektedir. Kişi uygulama sırasında sadece bir sıcaklık hisseder. Lokal anestezi ya da uyuşturucu kreme gerek duyulmamaktadır. Kısa süreli uygulamalardır, günlük işlerinizin arasında bile kliniğe gelerek uygulamanızı yaptırıp tekrar normal yaşantınıza dönebilirsiniz. Verimli sonuçlar elde edebilmek adına kişiye özel uygulama planları çıkarılmaktadır. Ortalama 3 – 4 seans sonrasında verim elde edebilirsiniz. Her seans ortalama 30 – 60 dakika arasındadır.

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflamada odaklı ultrason dediğimiz yöntem kullanılmaktadır. Odaklı ultrason sistemi içinde radyofrekans barındırmaktadır. Bu frekanslar yağ tabakalarının biriktiği bölgelere gönderilerek yağların parçalanması sağlanır. Odaklı ultrason yönteminin en büyük avantajı nokta atışı tedavi uygulanmasına imkan tanımasıdır. Ultrason sayesinde uzman kişi ekranda hangi bölgede en çok yağlanma var ise o bölgeye uygulama yapabilmekte ve yağ tabakası az olan veya olmayan bölgeye herhangi bir işlem yapmamaktadır. Ses dalgaları yağ tabakalarında tahribat yaratırken aynı zamanda cildin sarkmasını önler ve sıkılaşmasını sağlar.

Siz de bölgesel yağlanmalarınızdan ameliyatsız şekilde kurtulmak istiyorsanız hemen bize ulaşın ve randevunuzu alın.