0 533 737 37 31 info@rejuventestetik.com www.rejuventestetik.com
ds

Dövme Sildirme

En etkili dövme sildirme yöntemi

Dövme sildirme nedir, nasıl yapılır, en ektili yöntem hangisidir, nerede yapılır, kimler yapabilir?
Tüm dövmeler silinebilir mi? Kaç yıllık dövmeler silinebilir? Herhangi bir acı hisseder miyiz?
Dövme sildirme işlemi sonrası neler yapmalıyız?
Tüm bu sorularımızın cevabına bu yazımızda ulaşabileceksiniz.

Dövmeler hepimizin heveslenerek yaptırdığı vücudumuzun aksesuarları diyebiliriz. Bazen bir isim, bazen bir şekil, bazen bir karakter, herkesin kendi dövmesi kendisine özel. Tabi ki dövme yaptırıldığı andaki duygular zaman içinde değişime uğradıkça dövmeye olan sıcaklığımız , duygu ve düşüncelerimiz de değişime uğramaktadır. Özellikle çok sık göz teması kurduğumuz bir noktada olan dövmelerden çabuk sıkılır ve başka bir dövme yaptırmak isteyebiliriz. Ya da modellik, oyunculuk gibi mesleklerde çalışıyorsak işimiz gereği dövmemizi sildirmemiz gerekebilir.
Zaman zaman moda olan sevgililerin birbirlerinin isimlerini ellerine ya da vücutlarının çeşitli bölümlerine dövme yaptırmaları ve yaşanan olumsuzluklar sonucu dövmelerini sildirmek istemeleri de karşılaştığımız bir diğer durum.

Geçmişte dövme sildirme işlemi çok zor , acı yaratan yöntemlerle gerçekleşirken günümüz teknolojisi sayesinde dövme sildirme işlemi çok daha kolay bir işlem haline gelmiştir. Q-Switch dediğimiz yöntem sayesinde vücudunuza yapılacak lazer uygulama ile dövmelerinizi silebiliriz.

Q-Switch uygulaması nedir ve tam olarak ne yapmaktadır?
Aslında gayet basit bir mantıkla dövmelerinizin silinmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Dövme boyaları partiküllere ayrılarak çok küçük parçalara ayrılır. Derinizin altında çok küçük parçalara ayrılan boya vücudunuz tarafından dışarı atılır. Tabi ki bu işlemler çok hassas işlemler olduğundan ve yeni teknolojiler olduğundan uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Q-Switch uygulamasını daha önce pek çok kez başarılı şekilde yapmış kişiler ile uygulama yapmanız daha olumlu sonuçlar yaratacaktır. Uygulama sırasında hissiyatı çok az olan iğnelenmeler hissedilebilir.

Q-Switch yöntemi ile dövme sildirme işlemi yaptırabileceğiniz gibi aynı zamanda iyi huylu ben tedavisi, güneş ve yaşlılık lekelerinin tedavisi, cilt yenileme ve gençleştirme tedavisi yapılabilir.

Q-Switch dövme sildirme uygulamalarında uygulamanın seans süresi dövmelerin büyüklüğüne ve derinliğine bağlı olarak seans sayıları değişmektedir. Bazı büyük boyutlu ve derin dövmeler ortalama 8-10 seanslık sürelerde tedavi edilebilmektedir. Siz de dövmenizi sildirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, dövme analizinizi yaptırarak kişisel süreciniz hakkında bilgi alabilirsiniz.