0 533 737 37 31 info@rejuventestetik.com www.rejuventestetik.com
hydra

Hydrafacial

Hydrafacial Nedir?

Cildinizin daha genç görünmesini istemez misiniz?

Hydrafacial ile bu mümkün. Daha bakımlı daha güzel ve daha genç bir cilde sahip olmak için her cilt tipine ve yaş aralığına uygun bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Hydrafacial kırışıklıklar, cilt lekeleri, geniş gözenekler, yağlı cilt problemleri, siyah noktalar , sivilce problemleri gibi pek çok sorununuzda sizi mükemmel sonuçlara ulaştıracak bir yöntem.

Hydrafacial cildi derinlemesine temizleyen bir taraftan da medikal bakımı yapan cilt yenileme cihazıdır. Hydrafacial basınçlı ve vakumlu su püskürterek cildin yüzeyinde aspirasyon işlemi yapar.
Aspirasyon, vücut boşluklarında birikmiş olan sıvı materyalin veya gazın, bir alet yardımıyla emilerek uzaklaştırılması anlamına gelmektedir. Hydrafacial aleti deri altındaki emme işlemi sonrası onarıcı serumları da boşaltılan alana yayarak onarım sürecini başlatır.

Hydrafacial cihazları son derece sterildir, kişiye özel tek kullanımlık uygulama başlıkları bulunmaktadır. Bu sayede sadece size özel bir uygulama yapılarak derinizin herhangi bir zarar görmesi önlenir.  İnce çizgiler, lekeler, akneler, aşırı yağlı ciltlerde etkili bir uygulamadır. Hydrafacial yöntemini diğer yöntemlerden ayıran önemli bir özelliği yılın 12 ayı bu işlemi yaptırabilmenizdir.

Hydrafacial uygulamasında herhangi bir yaş limiti bulunmamaktadır. 17 yaşında bir kişiye uygulanabilediği gibi 55 yaşında bir kişiye de çok rahatlıkla uygulanabilmektedir. Vakumlu uygulama aşaması bittikten sonra ikinci etap olarak yüzünüze led ışık uygulaması yapılmaktadır. Kırmızı ve mor gibi cildinize uygun farklı ışık uygulamaları ile cildinizin altındaki iletkenliği arttırmak için yapılan bir diğer uygulamadır.

Bu yöntemin cildiniz üzerinde etkili olabilmesi için 4 ile 6 hafta arasında düzenli uygulama gerektirmektedir. 6 hafta sonrası cildiniz daha parlak daha canlı bir görünüme kavuşacağı gibi lekeleriniz ve kırışıklıklarınızda da düzelme gözlemlenir. Düzenli olarak ayda bir uygulama yaptırmanız cildinizin yaşlılığa karşı dirençli olmasını sağlayacaktır.

Siz de cildinize önem veriyor ve daha canlı daha parlak bir cilde sahip olmak, lekelerinizden kurtulmak istiyorsanız, dünyaca ünlü televizyon yıldızlarının kullandığı hydrafacial yöntemini kullanabilirsiniz.
Hydrafacial hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.