0 533 737 37 31 info@rejuventestetik.com www.rejuventestetik.com
selu

Selülit Tedavisi

Selülitlerden kurtulmanın en kolay yolu!

Selülit, kadınların korkulu rüyası! Özellikle yaz dönemlerinde bacaklarımızdaki, kalçalarımızdaki selülitlerin görünümünden oldukça şikayetçiyiz. Bikini giydiğimizde oluşan görüntü estetik açıdan hoşumuza gitmediği için selülitlerden kurtulmanın yollarını arıyoruz. Selülit tedavisi ile ilgili internet kaynaklarında pek çok bilgiye ve ürüne rastlayabilirsiniz. Selülit giderici kremler, özel masaj aletleri, özel masaj seansları ve selülit ilaçlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yıllardır kullanılan denenen bu yöntemler ne yazık ki her kişide aynı sonucu vermediği gibi kalıcılığı ise tartışmaya açıktır.

Selülitten tamamen kurtulmak isteyenler için artık çok daha net sonuçlar veren bir uygulama mevcut. Teknolojik gelişmelerin de etkisiyle yenilenen lazer teknolojilerinden biri olan fraksiyonel lazer yöntemi ile selülit tedavisi mümkündür. Bu yöntem sayesinde yıllardır rahatsız olduğunuz portakal kabuğu görüntüsünden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Özellikle yazlık kesimlerde bikini kullananlar, kısa giyim tercih edenler, ajanslarda çalışan modeller, güzellik uzmanları, kozmetik ürünleri satıcıları vb meslek kollarında çalışan kişiler için mutlaka uygulanması gereken yöntemlerden biridir.

Selülit tedavisi sırasında ağrı hisseder miyim?
Bize en çok sorulan sorulardan biri de operasyon sırasında ağrı hissedilip hissedilmediğidir, bu uygulama yapılmadan önce uyuşturucu etkisi olan kremler ile bölgesel uyuşma sağlanır, hissedilmeyecek düzeyde karıncalanmalar, iğne batma hissi olabilir.

Selülit tedavisi sonrası yanma, kızarma, kabuklanma oluşur mu?
Bazı uygulamalardan hemen sonra ışın uygulanan bölgelerde hafif kızarıklıklar oluşabilir. Bu bölgelerin iyileşme süreci uygulanan bölüme göre değişmekle birlikte bir haftalık süreci kapsamaktadır.

Selülit tedavisi olduktan sonra ne gibi önlemler almalıyım?
Bu tedavi sonrası almanız gereken ekstra bir önlem bulunmamakla birlikte dikkat etmeniz gereken tek detay güneş ışınlarının yakıcı etkisinden korunmaktır. Güneş ışınları uygulama yapılan bölgelerde lekelenme oluşmasına sebep olmaktadır.

 

Siz de selülitsiz bir görünüme kavuşmak istiyorsanız yeni nesil teknolojimiz olan fraksiyonel lazerden faydalanarak pürüzsüz bir cilde, estetik bir görünüme sahip olabilir, dilediğiniz gibi giyinebilir ve vücudunuz ile daha barışık hale gelebilirsiniz. Artık selülit sorununuz çözümsüz değil! Hemen bize ulaşın, selülit tedavisi ile ilgili detaylı bilgi alın ve isterseniz randevunuzu oluşturun!