Ameliyatsız Yanak İnceltme

Ana Sayfa Ameliyatsız Yanak İnceltme

Ameliyatsız Yanak İnceltme

Ameliyatsız Yanak İnceltme Nedir?

Ameliyatsız yanak inceltme işlemi Hollywood yıldızları gibi keskin yüz hatlarına sahip olmak isteyen kişilerin başvurduğu bir yöntemdir. İnce bir yüz ile daha çekici bir görünüm kazanılabilir. Kadınlarda ve erkeklerde yanak bölgesinde bulunan yağlar vardır. Kimisi genetik faktörler nedeniyle kimi ise kilo alımına bağlı olarak yağ dokuludur.

Yüzün daha yuvarlak görünmesine neden olan bu duruma göre uygulanan bir işlemdir. İki yanağı da tombul gösteren bichat yağ yastıkçıkları, cihaz yardımı ile ağzın içinden işlem yapılarak alınır. Kontrollü bir ısı sağlayarak, yağların erimesine yardımcı olur. Aynı zamanda kolajen ile incelme sağlandığı için sıkılaşma da sağlar. Uygulama ardından yüz daha ince ve zarif bir görünüme kavuşur.

Ameliyatsız Yanak İnceltme Uygulaması Nasıl Yapılır?

Yanaklarını çok tombul ve şekilsiz bulan kişiler için oldukça iyi bir uygulama olduğu söylenebilir. Öncelikle bu işlem, yanak yağı fazla olan kişilere yapılacak bir işlemdir. Herhangi bir kesik ya da kanama olmadan kolay bir şekilde yerine getirilir. Ameliyatsız yanak inceltme uygulaması ağız içine cihaz yardımı ile yavaş yavaş yanaktaki yağları eriterek yapılan bir yöntemdir.

Yanakları tombul ve yüzü yuvarlak gösteren bichat yağlarının cihaz ile eritilmesi mümkündür. Ağza sokulan cihaz, kaşık görünümlü ve kişiye özel tek kullanımlıktır. Tek sefer kullanılan proplar, ağız içine yerleştirilerek her yanak için en az 10 dakika uygulama sağlanır.

Ameliyatsız Yanak İnceltme Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Yanaklarından şikayet eden kişiler için harika bir yöntemdir. Aynı zamanda birçok faydası da bulunur. Farklı nedenlere bağlı olarak yanaklar tombul bir görünüm kazanabilir. Bu durumu özel cihazlar ile azaltabilmek ve yanakları inceltmek mümkündür. Yapılan işlemin faydaları ise kişilerde uyandırdığı olumlu hislerdir.

Aynı zamanda psikolojik anlamda kişilerin kendini iyi hissetmeleri ve özgüven kazanma olarak ifade edilebilir. Ameliyatsız yanak inceltme tedavisi yaptıran kişilere yeni görünümleri ile daha mutlu olabilme fırsatı sunar. Üstelik yanak tombulluğunun gitmesinin yanı sıra kolajen yapısı arttığı için cilt daha gergin ve parlak görünür. Bu nedenle, cilt güzelliğine de etkisi olan bir uygulamadır.

Ameliyatsız Yanak İnceltme Kimlere Uygulanır?

Herhangi bir ameliyat ya da kesik istemeden yapılan bu işlem, yanaklarından şikayeti bulunan herkese uygulanabilir. Fakat 18 yaşından küçük olan kişiler için uygulanması önerilmez. 18 yaş sınırı ise ergenlik sürecinde bütün vücutla yüz de değişir. Yüze yeni bir tarz kazandırılması bu aşamada uygun değildir. Ameliyatsız yanak inceltme, bunun dışında her yaşa uygun şekilde yapılabilecek bir yöntemdir. Aynı zamanda kadın ya da erkekler için fark etmeksizin herkese uygulama işlemi sağlanabilir. Uygulama bütün yüzü inceltir ve harika hatlara sahip olmaya yardımcı olur. Yüz estetiği konusunda bıçak altına yatmak istemeyen kişiler için, harika bir yöntem olarak ifade edilebilir.

Ameliyatsız Yanak İnceltme Kaç Seans Uygulanmalıdır?

İşlem, her bir yanak için 15 dakikalık süreçte yapılmaktadır. Toplamda ise 30 dakikalık bir süreçte biter. Herhangi bir ameliyat durumu gerektirmeden yanakların incelmesi için harika bir yöntemdir. İşlemin seansları ise 2-3 kere yapılır. Aynı zamanda çok geniş ve yağlı olan yanaklar için ek seans uygulamaları gerçekleştirilebilmektedir. Ameliyatsız yanak inceltme fiyatları da yapılan seans sayılarına göre değişebilir.

Bu işlemlerin yapılacak olduğu yer de çok önemlidir. Çünkü yapılacak merkezden merkeze fiyat farklılıkları değişkenlik gösterir. Bu da fiyatlara etki eden bir durumdur. İşlemde herhangi bir ağrı ve acı duyulmaz. Etkisi ise hemen ortaya çıkar. Bir hafta sonra ise yüz oturmaya başlar.

Ameliyatsız Yanak İnceltme İyileşme Süreci Uzun Sürer Mi?

Bu işlemin herhangi bir zararı olmayacağı gibi iyileşme süreci de uzun sürmez. Kişi günlük aktivitelerine hemen döner. İşlemin etkisi ise kalıcıdır. Hızlı ve pratik bir yöntem olduğu için oldukça sık tercih edilir. Aynı zamanda işlemin iyileşme süreci de oldukça hızlıdır. Ameliyatsız yanak inceltme işlemi, birçok yönden avantaj sağlar. Yeni görünüm ile daha çıkık ve belirgin bir çeneye sahip olunabilir.

Orta yüzün güzelliği tamamlayıcı bir etmen olarak ifade edilebilir. Yapılacak olan işlemler, yüzün yapısı ve özellikleri göz önüne alınarak yapılır. Yeni teknolojik malzemeler ile yapılan bu işlem, oldukça memnun kalınan bir işlemdir.

Ameliyatsız Yanak İnceltme Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ameliyatsız bir şekilde uygulanan bu işlem ardından hızlı bir iyileşme süreci vardır. Bilgisayarlı analizler kullanılarak yerine getirilen bir uygulamadır. Yanak inceltme işlemi farklı yöntemler ile yapılmaktadır. Sonrasında yanağı yoracak ve yük bindirecek durumlardan kaçınılmalıdır. Ameliyatsız yanak inceltme uygulaması yanak yapılarına göre değişkenlik göstermektedir.

Bazı yöntemler, elmacığın belirgin ve hemen altından başlayan bölüm çukur olunca daha ideal bir görünüm verir. Bu görünüşü sağlamak isteyen kişiler oldukça fazladır. Daha öncesinden yapılan analizler yüzün doğru bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Bu nedenle, gönül rahatlığı ile yaptırılabilecek bir uygulamadır. Yüzdeki yağlanmadan şikayetçi olan kişiler için farklı özellikler ile yerine getirilir.